BBF Miami

Rychlé, svižné a stylové. Bez ohledu na to zda se jedná o přepravu dětí, zboží čí nákupu. Nosnost až 180 kg Toto nákladní kolo vypadá také sportovně a ve skutečnosti je mnohem obratnější než klasické „dlouhé cargo e-kola“.

Můžeme doručit do:
7.6.2023
Skladem u nás
Značka: BBF
107 990 Kč
Kategorie: Cargo kola / Nákladní kola
Typ pohonu: Bafang Max Drive
Kapacita a typ baterie: Li-Ion s BMS (36V - 15.5 Ah / 550 Wh)
Typ a materiál rámu: Alu Tranport
Řazení: Shimano Acera 8-Gang
Přední brzdy: Alu Tektro Auriga Disc, hydraulisch
Zadní brzdy: Alu Tektro Auriga Disc, hydraulisch
Sedlo: Selle Royal
Nosnost: cca. 200 kg
Ráfky: Alu Hohlkammer, schwarz
Hmotnost vč. baterie: 38 kg
Kapacita baterie: Standardní
POTŘEBUJETE PORADIT?

Zavolejte na +420 725 958 541. S výběrem kola či příslušenství vám rádi pomůžeme.

PROČ SI VYBRAT TOTO ELEKTROKOLO?

Nákladní kolo BBF Miami je výbornou alternativou k autu, pokud žijete ve městě a chcete často přepravovat velké předměty nebo s sebou chcete vozit několik dětí. Díky svému neobvyklému tvaru rámu je toto nákladní elektrokolo obzvláště rychlé a ovladatelné, a proto jej lze pohodlně používat v každodenním životě. 

Miami má navíc řazení Shimano Acera s 8 převody, které má správný převodový poměr pro každou situaci. Všechny převodové stupně lze řadit bez námahy. K brzdění se používají hydraulické kotoučové brzdy Tektro Auriga, které zajišťují po celou dobu vysokou úroveň bezpečnosti v silničním provozu.

Děti mají v ložném prostoru stejně pohodlný prostor jako vaše hromadné nákupy. Nákladní kolo bez problémů unese zatížení až 142 kg. Středový motor Bafang Max Drive vás jemně podpoří až do rychlosti 25 km/h a umožní vám pohodlnou jízdu i do kopce a plně naložený. Pohodlně si můžete vybrat mezi 5 úrovněmi podpory nebo pomůckou pro tlačení na displeji. Potřebnou energii dodává lithium-iontová rámová baterie s kapacitou 522 Wh, což odpovídá dojezdu mezi 40 a 200 km. Vzhledem k tomu, že kromě celkové hmotnosti má vliv i zvolená úroveň podpory, terén a povětrnostní podmínky, jako je protivítr, je stěží možné přesně specifikovat sortiment baterií pro elektrokola.

×

Splátková kalkulačka ESSOX