Cargo elektrokola Urban Arrow

Elektrokola Urban Arrow

Urban Arrow jsou lídrem v oblasti elektrických nákladních kol. Společnost Urban Arrow byla založena v Amsterdamu a jejich kola jsou hitem dopravy zboží a městské logistiky po celé Evropě. Inspirováni stavbou městského vozidla budoucnosti navrhli v Urban Arrow elektrokolo, které vás nikdy nezklame a snadno se s ním manipuluje v provozu. Robustní, ale obratný, odolný a přesto lehký. Chceme, aby města zůstala skvělými místy k životu. Proto definujeme zbrusu novou kategorii dopravy: Smart Urban Mobility. Naše cargo elektrokolo = dokonalé vozidlo, které odveze vše z A do B, bez emisí a nejrychleji.

urban arrow cargo l performace line toploader
189 990 Kč

Jedná se o nejoblíbenější model Cargo. Velké množství společností nasazuje Cargo L pro distribuci v centru města. Je rychlý a s nástavbou Toploader je velice komfortní k převozu...

432
urban arrow cargo xl 2021 alu box
219 990 Kč

Vetší bracha Cargo L s výkonným motorem Bosch Cargo Line přidává k rámu dalších 20 cm. Jedno z nejoblíbenějších nákladních kol v Evropě.

450
urban arrow cargo xl flightcase
209 990 Kč

Nákladní elektrokolo s objemem až 620l. Jedno z nejoblíbenějších nákladních kol v Evropě.

429
urban arrow shorty cargo line
URBAN ARROW Shorty Cargo Line
Skladem u dodavatele = za 5 prac. dní u vás
170 990 Kč

Shorty je skvělé kompaktní nákladní kolo s velkým objemem a s kapacitou až 150 litrů. Je to výborný dopravní prostředek pro ty, kteří se pohybuji v centru města.

441
4 položek celkem