Hledáme posilu - Cyklomechanik / Cyklomechanička

Pro nově otevřenou půjčovnu, servis a prodejnu nákladních kol a příslušenství pro městskou cyklistiku Cargo Bike Daddy v Ostravě hledáme posilu, která nám pomůže s rozvojem a chodem našeho projektu. Jsme s naším projektem na samotném začátku, a přestože budeš mít určenou konkrétní pozici, hledáme někoho, kdo se nezalekne žádného druhu činnosti spojeného s provozem půjčovny, prodejny, servisu a e-shopu. Jak porosteme, budeš se moct více zaměřit na to, co tě bude bavit nejvíc. Nebo dělat od všeho trochu, pokud tě to bude bavit. Zatím můžeme nabídnout částečný úvazek mezi 10 a 20 hodinami týdně, dle tvých kapacit a dohody, do budoucna v případě zájmu s možností plného úvazku.

Kdo jsme?

Přečti si, kdo jsme, co a proč děláme https://www.cargobikedaddy.cz/o-nas/.

Co u nás budeš jako Cyklomechanik / Cyklomechanička dělat?

Budeš kompletovat a servisovat jízdní kola a e-kola, a to nejenom nákladní, ale všech typů a druhů. Chceme být pro lokální komunitu v okolí naší provozovny první volbou ohledně údržby a servisu (e-)kol. Oceníme, pokud budeš občas ochotná/ný zaskočit i v roli personálu na naší kamenné provozovně.

Kdo se k nám na tuto pozici hodí?

  • Nemusíš být otřelý/á profesionální cyklomechanik/nička s dlouholetou praxí, ale alespoň minimální profesní zkušenost uvítáme. Ale i pokud jsi nadšený/á amatér/ka, který/á chce zkusit začít se servisem kol profesionálně, jsme připraveni ti dát příležitost. Budeme tě podporovat ve vzdělávání a máme k dispozici i zkušeného mechanika, na kterého se v případě náročnějších problému budeš moci obrátit o radu.
  • Máš rád/a kola, jezdíš na kole, nejen rekreačně, ale vnímáš kolo i jako každodenní dopravní prostředek. Nebo si to alespoň umíš představit.
  • Jsi přátelská/ý, milá/ý, otevřená/ý, komunikativní.
  • Jsi zvědavá/ý, rád/a se učíš novým věcem a nebojíš se změn. Nemusíš toho umět moc, ale musíš se umět učit.

Co nabízíme?

  • Částečný úvazek 10-20 hodin týdně, flexibilní pracovní dobu dle možností uchazeče a dohody, v budoucnosti možnost plného úvazku.
  • Práci na DPČ (Dohodu o pracovní činnosti), mzda 150 Kč/hod - 180 Kč/hod hrubého podle zkušeností, v případě zájmu možnost práce na IČO.
  • Budeme tě podporovat v dalším vzdělávání a profesním růstu.

Máš zájem s námi pracovat? Napiš na breta@cargobikedaddy.cz něco o o sobě a tom, proč tě pozice zaujala. Pokud nás tvůj profil osloví, rádi se s tebou potkáme u nás na provozovně.

×

Splátková kalkulačka ESSOX