Hledáme posilu - Správce / Správkyně e-shopu

Pro nově otevřenou půjčovnu, servis a prodejnu nákladních kol a příslušenství pro městskou cyklistiku Cargo Bike Daddy v Ostravě hledáme posilu, která nám pomůže s rozvojem a chodem našeho projektu. Jsme projekt na samotném začátku, a přestože budeš mít určenou konkrétní pozici, hledáme někoho, kdo se nezalekne žádného druhu činnosti spojeného s provozem půjčovny, prodejny, servisu a e-shopu. Jak porosteme, budeš se moct více zaměřit na to, co tě bude bavit nejvíc. Nebo dělat stále od všeho trochu, pokud tě to bude bavit. Zatím můžeme nabídnout částečný úvazek mezi 15 a 20 hodinami týdně, dle možností uchazeče a dohody, do budoucna v případě zájmu s možností plného úvazku.

Kdo jsme?

Přečti si, kdo jsme a co děláme https://www.cargobikedaddy.cz/o-nas/.

Co budeš dělat jako Správce / Správkyně e-shopu?

Staráš se o chod a rozvoj našeho e-shopu po obchodní stránce. Nejde o kódování, používáme platformu Shoptet. Na základní úrovni pracuješ na tom, aby na e-shopu byl navedený všechen sortiment se správnými informacemi. Píšeš popisky, nahráváš fotky, nastavuješ ceny, spravuješ kategorie, atp. Na druhé úrovni přemýšlíš a pracuješ společně s námi na tom, aby se na e-shopu co nejvíce prodávalo. Tady jsou možnost téměř neomezené a společně budeme řešit, čemu konkrétně se v dané chvíli budeš věnovat. Oceníme, pokud budeš občas ochotná/ný zaskočit i v roli personálu na naší kamenné provozovně.

Kdo se k nám na tuto pozici hodí?

  • S počítačem si rozumíš, na internetu jsi jako doma, dokážeš pracovat efektivně se základními nástroji na správu dokumentů, tabulek, atp.
  • Pokud jsi někdy pracoval/a s nějakými nástroji, které se používají v e-commerce, budeš mít velkou výhodu.
  • Máš rád/a kola, jezdíš na kole, nejen rekreačně, vnímáš kolo jako každodenní dopravní prostředek. Nebo si to alespoň umíš představit.
  • Jsi přátelská/ý, milá/ý, otevřená/ý, komunikativní.
  • Jsi zvědavá/ý, rád/a se učíš novým věcem a nebojíš se změn. Nemusíš toho umět moc, ale musíš se umět učit.

Co nabízíme?

  • Částečný úvazek 15-20 hodin týdně a flexibilní pracovní dobu.
  • Pracovat můžeš odkudkoliv, ale pokud budeš moci alespoň několik hodin týdně pracovat z naší provozovny v Ostravě, abychom se viděli i osobně, bude to ideální.
  • Práci na DPČ (Dohodu o pracovní činnosti), mzda 150 Kč/hod hrubého, v případě zájmu možnost práce i na IČO.

Máš zájem s námi pracovat? Napiš na breta@cargobikedaddy.cz něco o sobě a tom, proč tě pozice zaujala. Pokud se nám bude tvůj profil líbit, rádi se s tebou potkáme u nás na provozovně.

×

Splátková kalkulačka ESSOX