Střednědobé pronájmy cargo kol na zkoušku

Víme, že rozhodnutí o pořízení cargo elektrokola není vždy jednoduché. Jeho pořízení vás může lákat, tušíte, že vlastnictví cargo biku vám otevře možnosti k zásadní změně životního stylu, ale zároveň si nejste jistí, jestli vám to bude kolo vyhovovat, jestli vás bude bavit, jestli splní všechna vaše očekávání, zkrátka jestli vám zlepší život?

Pořiďte si cargo elektrokolo na zkoušku! U nás můžete využít možnost střednědobého pronájmu, libovolné kolo z nabídky naší půjčovny si můžete půjčit na týden nebo na měsíc, za cenu viz ceník půjčovny  Pokud vám cargo kolo do vašeho životního stylu sedne a do měsíce od výpůjčky si u nás koupíte libovolné cargo elektrokolo, odečteme vám cenu střednědobé výpůjčky z prodejní ceny nového kola! (do maxima 5 % z ceny kola)

Rádi byste to vyzkoušeli? Chcete se dozvědět více? Ozvěte se nám! Zavolejte na +420 725 958 541, pošlete zprávu na ahoj@cargobikedaddy.cz, napište pomocí formuláře na konci článku nebo se za námi stavte na naši ostravskou prodejnu na Sokolské třídě 318/39 nedaleko Nové radnice. Jsme tady pro vás!

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

×

Splátková kalkulačka ESSOX