Riese & Müller Multicharger2 GT Automatic

Jednodenní výlet do hor nebo několikadenní kempování u jezera? Ať už vás čeká jakékoliv dobrodružství, Multicharger2 s sebou vezme všechny a všechno. Své místo si v něm najdou malí i velcí cestující. A to nejlepší na tom je: řídí se s obratností běžného elektrokola a zároveň se může pochlubit špičkovou bezpečností. Svým terénním vzhledem zanechá trvalý dojem. Vydejte se vstříc dobrodružství.

Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení
Skladem u nás
Značka: Riese & Müller
169 900 Kč
POTŘEBUJETE PORADIT?

Zavolejte na +420 725 958 541. S výběrem kola či příslušenství vám rádi pomůžeme.

Multicharger přepraví na své zadní části až 65 kg s úžasnou lehkostí. Standardní přední nosič zavazadel mezitím nabízí další prostor (max. 5 kg). Díky volitelné výbavě je dokonale vybaven pro vaše dobrodružství: ať už velké nákladní brašny chránící před nečistotami a deštěm, nebo malá přední brašna na cenná zavazadla, najdete ideální řešení pro jakýkoli přepravní úkol. Multicharger není delší než běžné elektrokolo a zaujme svým svižným jízdním chováním.

Multicharger je ideální pro přepravu osob. Spolujezdec ve věku od 7 let s hmotností do 65 kg může zaujmout místo na zadním sedadle díky volitelné sadě pro spolujezdce s pohodlným pěnovým sedadlem, madly a opěrkami nohou. Až dvě děti ve věku od 1 do 7 let mohou cestovat bezpečně a dobře chráněny díky volitelné sadě s bezpečnostní tyčí ve spojení s dětskou sedačkou.

Volitelný kokpit je dokonale integrovaný do řídítek a zaujme úhlednou kabeláží. Displej Kiox 300 je ideální chytrá vychytávka, kterou můžete mít s sebou na každodenních výletech i náročnějších vyjížďkách - na velkém barevném displeji můžete sledovat údaje o své jízdě a kondici. Díky nastavitelnému úhlu představce si můžete zvolit polohu sezení podle svých potřeb kdekoli mezi pohodlnou a sportovní. Standardní displej Intuvia 100 bez kokpitu však také vytváří úhledný vzhled a poskytuje přehled o vaší rychlosti, dojezdu a mnohém dalším. K volbě jízdního režimu pohodlně použijte dálkové ovládání LED pro oba displeje.

Co se nám nejvíce líbí na nákladním elektrokole Riese & Müller Multicharger2 GT Automatic?

  • Automatická převodovka! Už nemusíte myslet na řazení, kolo plynule a chytře řadí za vás. 
  • Bosch ABS - systém proti zablokování přední brzdy, který znáte z aut.
  • jízdní vlastnosti jako normální elektrokola, ale nosnost kola nákladního (65 kg zadní nosič)

Pro koho Multicharger2 vhodný?

Pokud se bojíte velkého rozměru cargo kol s boxem vepředu, ale chcete kolo, které toho hodně uveze, Multicharger je elektrokolo přesně pro vás. Má stavbu a jízdní vlastnosti běžného městského elektrokola, ale užitnou hodnotu má díky schopnosti převést až 65 kg nákladu úplně jinde. 

Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX