Doprava a platby

Způsoby dodání

Zboží zakoupené na e-shopu:

  • si můžete vyzvednout osobně v provozovně Cargo Bike Daddy na Sokolské třídě 318/39, Moravská Ostrava během otevírací doby.
  • vám v několik obvodech Ostravy doručíme domů či do práce zcela bezemisně, na běžném nebo nákladním kole. Aktuálně na kolech doručujeme do Moravské Ostravy a Přívozu, Mariánských hor, Slezské Ostravy a Vítkovic. V případě zboží skladem doručujeme ještě v den objednávky nebo následující pracovní den.
  • vám doručí Zásilkovna na výdejní místa nebo zadanou adresu v České republice, obvykle za 48 až 72 hodin od objednání. Informace o přesném termínu doručení vám bude zaslána e-mailem po objednávce.
  • nadrozměrné zásilky, typicky kompletní poskládané kola, vám v rámci České republiky doručíme osobně vlastní dodávkou nebo vám je přiveze specializovaný kurýr. Doba dodaní skladových kol je 2 až 4 pracovní dny od objednávky, informaci o konkrétním termínu doručení dostanete e-mailem nebo telefonicky po objednávce.

 

Ceny přepravy

Všechny objednávky od 3000 Kč jsou doručovány zdarma.

Osobní odběr v ostravské prodejně Cargo Bike Daddy je vždy zdarma.

Bezemisní doručení objednávek do 2999 Kč na kole na adresu v rámci vybraných ostravských městských obvodů je za 99 Kč.

Doručení objednávek do 2999 Kč na výdejní místa Zásilkovny stojí 79 Kč.

Doručení objednávek do 2999 Kč přes Zásilkovnu na zadanou adresu stojí 99 Kč.

Doručení nadrozměrných zásilek, typicky kompletovaných kol, je vzhledem k jejich ceně nad 3000 Kč vždy zdarma. Případné doručení nadrozměrné zásilky v hodnotě objednávky do 2999 Kč stojí 299 Kč.

 

Možnosti plateb 

Za všechny druhy plateb nejsou účtovány žádné dodatečné poplatky, jsou zdarma.

Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX