Cargo kola pro podnikatele a firmy na leasing

Pro podnikatele, firmy, instituce i místní samosprávy nabízíme ve spolupráci se společností GRENKE financování nákladních elektrokol formou leasingu s nulovou akontací. Pokud tedy máte IČ, můžete si pořídit cargo kolo bez velké vstupní investice a s rozložením pořizovací ceny v čase.

 

GRENKE_Logo_Slogan_RGB_72dpi

 

Jak to funguje?

1. V případě zájmu o financování cargo elektrokol na leasing stačí doložit naší partnerské leasingové společnosti GRENKE účetní výkazy nebo daňové přiznání kupujícího subjektu. Po kladném ověření obdrží kupující návrh financování a poté je podepsána leasingová smlouva. S celým procesem vám rádi pomůžeme.

2. Majitelem cargo elektrokola je leasingová společnost, vy máte kolo po dobu platnosti leasingové smlouvy v užívání a platíte měsíční leasingové splátky. V podstatě využíváte službu pronájmu kola za měsíční poplatek / leasingovou splátku. Velkou výhodou této formy financování je, že do účetní kupujícího nevstupuje jako postupně hrazená pohledávka, ale jako nájem služby. 

3. Po skončení doby leasingu máte dvě možnosti. Kolo buď vrátíte leasingové společnosti nebo jej od ní koupíte za zůstatkovou cenu, kterou budete znát od počátku počátku. Její výše závisí na parametrech konkrétní leasingové smlouvy.

4. Během platnosti leasingové smlouvy je povinné mít kolo pojištěné. Můžete si jej pojistit sami nebo jej GRENKE zahrne pod cenově výhodnou rámcovou pojistnou smlouvu.

 

Dobu splácení, výši splátek i zůstatkovou cenu si můžete orientačně namodelovat v online kalkulačce společnosti GRENKE.

 

 

V případě zájmu o leasing nebo o podrobnější informace nás kontaktujte! Využijte formulář na konci stránky, zavolejte na +420 725 958 541, napište email na obchod@cargobikedaddy.cz nebo se za námi stavte na naši ostravskou prodejnu na Sokolské třídě 318/39 nedaleko Nové radnice v Moravské Ostravě.

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

 

 

 

Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX