Omnium Cargo V3

Omnium Cargo V3 je neuvěřitelně všestranné, lehké a rychlé nákladní kolo, které si snadno poradí s těžkými náklady a velkými předměty. Nejlepší na tom je, že díky chytré konstrukci a geometrii jezdí jako normální kolo, když je nenaložené.

 

Můžeme doručit do:
15.8.2024
Možnosti doručení
K objednání u výrobce - za 4 týdny u vás doma
Značka: Omnium
79 900 Kč
POTŘEBUJETE PORADIT?

Zavolejte na +420 725 958 541. S výběrem kola či příslušenství vám rádi pomůžeme.

Cargo je u značky Omnium model s nejdelším rozvorem, což přináší velmi stabilní ovládání. Dlouhý rozvor také umožňuje skvělou stabilitu při nakládání předního nosiče, protože váhu nákladu umísťujete doprostřed mezi přední kolo a stojan.

Potřebujete si vyzvednout svou novou pohovku snů? Je to snadné. Vezete své dítě do školky před prací? Žádný problém! Vezměte si s sebou počítač do práce nebo převlečení do posilovny ve voděodolné tašce a můžete vyrazit, ať prší nebo svítí slunce, po celý rok.

Omnium Cargo V3 má sportovněji laděnou stavbu, pozice cyklisty je podobná jízdě na běžném silničním kole, v mírném předklonu. Je to typický rys značky Omnium vyrábějící nákladní kola, která jsou především rychlá a obratná.

Kolo je osazeno a celá konstrukce vyladěná pro pláště šířky 55mm (2,15 palce) vpředu i vzadu. Širší pláště se hustí na menší tlaky, získáváte tak dodatečnou vrstvu odpružení mezi vámi a povrchem. Jízda je tak pohodlnější, s větším pocitem kontroly na všech druzích povrchů. Plášť ale díky svému vzorku nemá velký valivý odpor a neubírá kolu na rychlosti. Vítaným bonusem je snížení rizika defektu.

Omnium své modely nabízí v mnoha barevných variantách, velikostech rámu i převodů, kontaktujte nás pro individuální konfiguraci. Kolo dle vašich přání objednáme u výrobce. Na naší prodejně si můžete vyzkoušet testovací jízdu na modelech Omnium, které máme skladem.

Průvodce velikostmi

Výška: 155 – 165cm — doporučujeme X-Small
Výška: 165 – 175cm — doporučujeme Small
Výška: 175 – 185cm — doporučujeme Medium
Výška: 185 – 195cm — doporučujeme Large
Výška: 195 – 205cm — doporučujeme X-Large

 
Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX