Omnium E-Cargo V3

Nákladní elektrokolo Omnium E-Cargo V3 má všechny výhody modelu Cargo V3 a navíc výkonný elektromotor Shimano.  Snadno si poradí s těžkými náklady a velkými předměty. S karbonovým řemenem Gates má kolo velmi nízké nároky na údržbu a vyšší odolnost.

 

K objednání u výrobce - za 3 týdny u vás
Značka: Omnium
134 900 Kč
POTŘEBUJETE PORADIT?

Zavolejte na +420 725 958 541. S výběrem kola či příslušenství vám rádi pomůžeme.

Omnium své modely nabízí v mnoha barevných variantách, velikostech rámu i převodů, kontaktujte nás pro individuální konfiguraci. Kolo dle vašich přání objednáme u výrobce. Na naší prodejně si můžete vyzkoušet testovací jízdu na modelech Omnium, které máme skladem.

Omnium E-Cargo V3 s integrovaným pohonem Shimano STEPS EP8 CRG a s plášti Schwalbe Big Ben Plus vás a váš náklad doveze kamkoliv budete potřebovat.

 

Motor
Výkonný motor SHIMANO STEPS je dostatečně silný, aby zvládl i ty nejstrmější kopce se zátěží, a zároveň dostatečně intuitivní, aby vám poskytl správnou podporu při každém šlapání. Navržen byl speciálně tak, aby vám poskytl přirozený pocit z jízdy na normálním kole. Systém váží pouhých 2,8 kg, což je jeden z nejlehčích motorů na trhu. Stabilní a plynulý intuitivní výkon přispívá k lepší ovladatelnosti kola.

Baterie
Mimořádně odolná, vyměnitelná, výkonná baterie speciálně navržená pro náročné podmínky nákladní cyklistiky. Nízkoprofilová konstrukce pro lepší odolnost proti nárazům a vibracím. Vysokokapacitní Li-Ion baterie s dlouhou výdrží 504 Wh. Dojezd až 100 km na jedno nabití. 1 000 nabíjecích cyklů bez výrazné ztráty výkonu.

Elektronické řazení
Náboj Nexus inter-5e specifický pro elektrokola umožňuje snadné a bezúdržbové řazení. Náboj nabízí 263% rozsah převodů s volitelným automatickým řazením.

Pohon Gates Beltdrive
Extrémně odolný a bezúdržbový řemen Gates Beltdrive bude hladce fungovat po tisíce kilometrů, aniž byste jej museli mazat. Navíc se vám nestane, že by vám olej na hnacím ústrojí potřísnil kalhoty nebo ruce při výměně duše nebo seřizování zadního kola.

Průvodce velikostmi

Výška: 155 – 165cm — doporučujeme X-Small
Výška: 165 – 175cm — doporučujeme Small
Výška: 175 – 185cm — doporučujeme Medium
Výška: 185 – 195cm — doporučujeme Large
Výška: 195 – 205cm — doporučujeme X-Large

Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX