Shotgun PRO Combo Dětská sedačka na rám kola + řídítka

Sada dětské sedačky Shotgun PRO a dětských řídítek Shotgun PRO za výhodnější cenu než při samostatném nákupu.

 

Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení
Skladem u nás
Značka: Shotgun
6 290 Kč
POTŘEBUJETE PORADIT?

Zavolejte na +420 725 958 541. S výběrem kola či příslušenství vám rádi pomůžeme.

Dětská sedačka Shotgun Pro se ke kolu přichycuje mezi řídítka a sedlovku, takže není v kontaktu s rámem a jde využít na širší škále horských kol, včetně elektrokol, které mají masivní rám, nebo kol s karbonovým rámem. 

Dětská sedačka Shotgun PRO je určeno pro děti ve věku 2 – 5 let, do váhy dítěte 27 kg.

Je možné ji používat na běžných horských kolech i elektrokolech. Montáž je super rychlá, stejně jako demontáž a výměna mezi více koly.

Konstrukční řešení sedačky zajištuje, že není v kontaktu s rámem kola, ale upevňuje se na sedlovku a sloupek řídítek. Sedačku tak můžete bez obav používat i na karbonových rámech! Je vhodná pro všechna horská kola se standardními 1 1/8 řídítky, kdy instalace podložek Shotgun Pro nahradí 10 mm standardních podložek na sloupku řídítek na vašem kole. Podrobné informace ke způsobu přichycení Shotgun Pro sedačky najdete na stránkách výrobce.


Každé balení dětské sedačky Shotgun Pro obsahuje dvě podložky pro použití na dvou kolech. Adaptéry pro použití s hlavovými složeními jako Trek Knock Block a Scott Syncros, se prodávají samostatně. Shotgun Pro není kompatibilní s koly, která mají představec se sloupkem pro závitové hlavové složení.

Sedadlo Shotgun Pro je vhodné pro všechny běžné velikosti sedlovky, včetně 27,2 mm, 30,9 mm, 31,6 mm a 34,9 mm. Montáž vyžaduje 14 mm volného místa na sedlovce.

Šířka řídítek je 355 mm s gripy o průměru 19 mm pro malé ručičky. Jsou vhodné pro průměry řídítek 31,8 a 35 mm, úchyty mají plnou gumovou ochranou zabraňující poškození řídítek. Pasují na plochá i stoupající řídítka.

Proč je větší zábava jezdit s dítětem na sedačce umístěné vpředu?

  • Dítě je umístěno ideálně vzhledem k rozložení hmotnosti na vašem kole. 
  • Vaše dítě krásně vidí, kam jedete a vy vidíte své dítě.
  • Můžete si bez problémů povídat, když spolu jezdíte.

Představení sedačky Shotgun PRO

Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX