Shotgun PRO Dětská sedačka na rám kola

Shotgun je dětská sedačka, která se umisťuje na rám kola a poskytuje dítěti i vám ty nejlepší společné zážitky z jízdy na horském kole, včetně lehčího terénu nebo trailů.

Model Shotgun Pro se ke kolu přichycuje mezi řídítka a sedlovku, takže není v kontaktu s rámem a je tedy možné jej používat na širší škále horských kol, včetně elektrokol, které mají masivní rám, nebo kol s karbonovým rámem.

Momentálně nedostupné
Značka: Shotgun
4 990 Kč
POTŘEBUJETE PORADIT?

Zavolejte na +420 725 958 541. S výběrem kola či příslušenství vám rádi pomůžeme.

Proč je větší zábava jezdit s dítětem na sedačce umístěné vpředu?

  • Dítě je umístěno ideálně vzhledem k rozložení hmotnosti na vašem kole. 
  • Vaše dítě krásně vidí, kam jedete a vy vidíte své dítě.
  • Můžete si bez problémů povídat, když spolu jezdíte.

Dětská sedačka Shotgun pro je určeno pro děti ve věku 2 – 5 let, do váhy dítěte 27 kg.

Je možné ji používat na běžných horských kolech i elektrokolech. Montáž je super rychlá, stejně jako demontáž a výměna mezi více koly.

Konstrukční řešení sedačky zajištuje, že není v kontaktu s rámem kola, ale upevňuje se na sedlovku a sloupek řídítek. Sedačku tak můžete bez obav používat i na karbonových rámech! Je vhodná pro všechna horská kola se standardními 1 1/8 řídítky, kdy instalace podložek Shotgun Pro nahradí 10 mm standardních podložek na sloupku řídítek na vašem kole. Podrobné informace ke způsobu přichycení Shotgun Pro sedačky najdete na stránkách výrobce.


Každé balení dětské sedačky Shotgun Pro obsahuje dvě podložky pro použití na dvou kolech. Adaptéry pro použití s hlavovými složeními jako Trek Knock Block a Scott Syncros, se prodávají samostatně. Shotgun Pro není kompatibilní s koly, která mají představec se sloupkem pro závitové hlavové složení.

Sedadlo Shotgun Pro je vhodné pro všechny běžné velikosti sedlovky, včetně 27,2 mm, 30,9 mm, 31,6 mm a 34,9 mm. Montáž vyžaduje 14 mm volného místa na sedlovce.

Pokud si chcete pořídit i PRO řídítka, objednejte si sadu Shotgun PRO Combo za výhodnější cenu.

Představení sedačky Shotgun PRO

Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX